تبلیغات
گامی در آموزش - منتخب برخی از عکس های کلاس در هفته سوم مهر

جستجو


عبارت مورد نظر را وارد کرده

و دکمه جستجو را کلیک کنید

درباره سایت


مشخصات سایت

مدیر سایت: نساء قاسمی

ایمیل مدیر: ghaseminesa@yahoo.com

عنوان سایت: گامی در آموزش

شعار سایت: علاقه و کوشش دو ابزار موفقیت

گامی در آموزش

علاقه و کوشش دو ابزار موفقیت

درباره سایت

این وبلاگ در جهت پیشبرد هر چه بیشتر اهداف آموزشی دانش آموزان عزیزم ساخته
شده و خوش حال تر خواهم شد اگر بتوانم دانسته هایم را در اختیار تعداد بیش تری
دانش آموز قرار دهم.

امکانات سایت


آمار سایت

آمار کل:
بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید ماه قبل:
بازدید این ماه:
آخرین بازدید:
بروزرسانی:
تعداد مطالب:
نویسندگان:

نویسندگان


team_member

نساء قاسمی

مدیر سایت
team_member

نساء قاسمی

نویسنده

پیوندها و روزانه ها


گامی در آموزش

علاقه و کوشش دو ابزار موفقیت


منتخب برخی از عکس های کلاس در هفته سوم مهر

دانش آموز عزیزم! درود. این متن را برای تو می نویسم تا بدانی که برای من عزیز و گرامی هستی. می خواهم با خواندن این متن به محبت حقیقی و عشقم پی ببری. می خواهم بدانی که در فکر و ذهن من برای تو جایی هست و برای همیشه مال توست. می خواهم بدانی که آینده و سرنوشت تو برای من مهم بوده و هست. می خواهم بدانی که نقش آفرینی و تاثیر من در سرنوشت تو آگاهانه و دلسوزانه و هدفمند است. می خواهم از صمیم دل بفهمی که من خوش حالم از این که در موفقیت، پیروزی و پیشرفت های تو سهیم هستم. از تو می خواهم بدانی و دقیقا در این مورد بیندیشی که درس خواندن برای پیشرفت در مسیر زندگی خوب است اما کافی نیست. نمره کامل گرفتن برای فعالیت های درسی ات خوب است اما بهتر نیست. در بین دیگر دانش آموزان اول شدن بهتر است اما عالی نیست. نظر دیگران را برای خود جلب کردن زیباست ولی خیلی زیبا و زیبای زیبا نیست. به بالاها رسیدن مفید است اما کاملا مفید و ثمربخش نیست و مقصد نهایی نیست. از تو می خواهم بدانی و دقیقا متوجه باشی که این تویی که باید بفهمی و صاحب فکر باشی این تویی که باید قفل ذهن را باز کنی این تویی که باید قفل دل را باز کنی و تمام بن بست های وجودت را بشکنی و برای عاشق شدن به تمام انسانها، قدم برداری. عشق را زمزمه کن که بی عشق نفس بی معناست.
باید برای خوب، بهتر، عالی و مفید بودن کارهای دیگری انجام داد. باید هر چیز و هرکسی شد باید نگاه و بینش عاشقانه ای به هر چیز و هر کس داشت. باید سنگ، خاک، گیاه، درخت، انسان، حیوان، کوه، دشت، خورشید، هوا، آب و باغ ها را عاشقانه در آغوش فکر و دل گرفت.
از تو می خواهم همیشه تبسم را ارزانی همه کس داری و برای هر انسانی روی مهربانت را گشوده داری از تو میخواهم از گذشته درس بگیری و در حال تلاش کنی و متوجه آینده باشی و برایش برنامه ریزی کنی. باید بدانی که این فرداها هستند که موفقیت ها را رقم خواهند زد پس با تکیه بر گذشته و کوشیدن در حال، آینده را بسازید.
گاهی حرکات غلط شما برای من آزار دهنده است ولی من سعی می کنم در هر شرایطی به راهی که می توانم پیش رویتان باز کنم بیندیشم و برای شما تلاش کنم.
دانش آموز عزیزم و شاگرد گرامی ام، من همیشه مواظب تو هستم و هر لحظه برای تو اراده ای مضاعف در خود حس می کنم و برای تلاش ها و زحماتم چیز خاصی از تو نمی خواهم فقط آرزو دارم تو نیز در مسیر زندگی در هر کار، شغل و موقعیتی که هستی در قلبت، در فکرت، در ذهنت و در اعمالت، سخت کوش عمل کن مثل مورچه باشی. از رویارویی با مشکلات نترسی و هراسی به دل راه ندهی. عقب روی نکنی و با تکیه بر آینده نگری و مثبت اندیشی با تمام قوای خود به سوی مشکل بشتابی و مشکل را چنان بکوبی که نابود شود البته قرار نیست همه ی مشکلات و سختی ها را نابود کنی بعضی هایشان یار و همراه همیشگی زندگی هستند و باید با آنها کنار بیایی بدون اینکه یاس و نومیدی به دل راه داده باشی همیشه مواظب عزت نفس و اندیشه های خود باش تا فرومایگی نکرده باشی.
از تو می خواهم مواظب دیگران باشی انسان ها را فراموش نکنی و برای دیگران بکوشی و دستشان را بگیری. باید در خاطرت باشد که گرمی دستان دیگران همان رمز حیات و جاودانگی و همان راز جوانمردی و مردانگیست. هیچوقت دستانت را خالی نگه ندار دستانت را پر از حرارت کن حرارتی که عشق را زمزمه می کند و برای دوستی و مهربانی و برای انسان بودن لازم و ضروری است و هرگز از قدرتی که در آینده کسب می کنی برای سرکوب دیگران استفاده نکن بدان که حکمرانی بر دل ها همیشه نتیجه بهتری به بار خواهد آورد تا حکومت زور.
نظرات مطلب

     پنجشنبه 4 آبان 1396 11:43 ق.ظ

خانم قاسمی عزیز.آموزگار توانا و مهربان .
بدرخش که شایسته ی ستاره شدن هستی

نساء قاسمی
ای جااان ممنونم از شما. ممنونم از لطف همه عزیزان به خودم. بودن در دل های شما عزیزانم و داشتن این همه محبت از سمت اولیاهای نازنینم افتخار بزرگی هست و درخششی بالاتر از این نداریم

     پنجشنبه 4 آبان 1396 11:43 ق.ظ

خانم قاسمی عزیز.آموزگار توانا و مهربان .
بدرخش که شایسته ی ستاره شدن هستی

نساء قاسمی
ای جااان ممنونم از شما. ممنونم از لطف همه عزیزان به خودم. بودن در دل های شما عزیزانم و داشتن این همه محبت از سمت اولیاهای نازنینم افتخار بزرگی هست و درخششی بالاتر از این نداریم

آخرین عناوین


با من در تماس باشید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستم

تماس با من